15 marca 2021

Maseczki dla mieszkańców

Sołtysi poszczególnych Sołectw dostarczą maseczki dla każdego mieszkańca naszej Gminy.

Gmina Kołczygłowy zgodnie z dyspozycją Ministra Zdrowia otrzymała po cztery maseczki ochronne dla każdego statystycznego mieszkańca gminy. Sołtysi otrzymali maseczki 12 marca 2021 r. i sukcesywnie, m.in. podczas dostarczeniu faktur, będą je przekazywać mieszkańcom. Istnieje możliwość osobistego odbioru maseczek od Sołtysa po uprzednim telefonicznym umówieniu się.

Mieszkańcy Kołczygłów proszeni są o zgłaszanie się po odbiór maseczek do Urzędu Gminy w Kołczygłowach w godz. pracy Urzędu tj. poniedziałek 800-1600, wtorek – piątek 700-1500.