8 maja 2017

Konsultacje społeczne dotyczące zmiany nazwy ulic

Na podstawie Uchwały Nr XX/224/2017 Rady Gminy Kołczygłowy z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia lokalnych konsultacji społecznych dotyczących zmiany nazwy ulic położonych na terenie miejscowości Kołczygłowy ogłasza się przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących zmiany nazwy ulic w miejscowości Kołczygłowy.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 8 maja 2017 r. do 9 czerwca 2017 r. w formie zbierania pisemnych lub elektronicznych propozycji mieszkańców.

Formularze ankiet dostępne są poniżej oraz w Urzędzie Gminy: sekretariat (pokój nr 8), biuro Rady Gminy (pokój nr 28).

Wypełnione formularze można złożyć:
1. na adres mailowy: ankieta@kolczyglowy.pl,
2. w sekretariacie Urzędu Gminy (pokój nr 8),
3. przesłać drogą listową na adres: Urząd Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56, 77-140 Kołczygłowy,
4. e-ankieta na stronie www.kolczyglowy.pl.