Aktualno軼i

22 grudnia 2017

Konkurs na stanowisko Dyrektora SP w Ko販zyg這wach

Wójt Gminy Ko販zyg這wy og豉sza konkurs na stanowisko Dyrektora Szko造 Podstawowej w Ko販zyg這wach.
Oferty nale篡 sk豉da do dnia 5 stycznia 2018 roku do godz. 15:00.
Szczegó造 konkursu okre郵one zosta造 w za陰czniku do Zarz康zenia nr 99/2017 Wójta Gminy Ko販zyg這wy z dnia 22 grudnia 2017 roku w sprawie og這szenia konkursu na stanowisko Dyrektora Szko造 Podstawowej w Ko販zyg這wach, dost瘼nym na stronie Biuletynu Informacji Publicznej, bip.kolczyglowy.pl