16 października 2020

Komunikat Wójta Gminy Kołczygłowy

Informuję, że od dnia 19 października 2020 r. bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy w Kołczygłowach będzie realizowana przy zachowaniu niżej wymienionych środków ostrożności:

1. do czasu odwołania będzie obowiązywało ograniczenie w swobodnym poruszaniu się interesantów w siedzibie Urzędu (na dzwonek),
  2. wizyta interesanta w Urzędzie powinna odbywać się bez osób towarzyszących,
  3. dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu biurowym nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi,
  4. obowiązkowe zakrywanie przy pomocy maseczki lub przyłbicy ust i nosa przez interesantów, z wyłączeniem osób, które nie mogą zakrywać ust lub nosa zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  5. obowiązkowe używanie rękawiczek ochronnych przez interesantów lub stosowanie środków dezynfekujących,
  6. zachowanie 1,5 metrowej odległości od drugiej osoby,
  7. prosi się również o powstrzymanie się od wizyty w Urzędzie, jeżeli występują objawy gorączki, bólu gardła lub przeziębienia.

Ponadto, cały czas do dyspozycji interesantów pozostanie skrzynka podawcza znajdująca się przy drzwiach wejściowych do Urzędu oraz możliwość wysyłania korespondencji drogą listowną.

Jednocześnie mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz załatwiania spraw i płatności drogą elektroniczną.

Wykaz numerów telefonicznych znajduje się na stronie internetowej Urzędu.