26 czerwca 2020

Komunikat Wójta Gminy Kołczygłowy

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Kołczygłowy.

W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i osób przebywających na terenie gminy Kołczygłowy, odwołuję Dni Kołczygłów oraz inne imprezy plenerowe do końca sierpnia bieżącego roku.

Decyzja trudna , ale na dzień dzisiejszy słuszna , wciąż nie wiadomo, jak będzie rozwijała się pandemia koronawirusa, nie możemy narażać artystów i publiczności.  Z ogłoszeniem tej decyzji czekaliśmy do samego końca, mieliśmy nadzieję  że sytuacja ulegnie poprawie.  Mam nadzieję że mieszkańcy przyjmą tę wiadomość ze zrozumieniem i za rok uda nam się zorganizować Dni Kołczygłów jakich jeszcze nie było.

Jednocześnie informujemy, że pracujemy nad programem wakacyjnym dla najmłodszych naszych mieszkańców, zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.kolczyglowy.pl,  gdzie zamieścimy informację na ten temat.

Z życzeniami zdrowia

Wójt Gminy Kołczygłowy