11 lipca 2019

Komunikat Wójta Gminy

Kilka dni po odbiorze przystani kajakowej w Barnowie (Kamieńcu) doszło do zniszczenia naszego wspólnego mienia. Miejsce, które ma służyć do wypoczynku i rekreacji, zostało w nocy z 9 na 10 czerwca zniszczone przez nieznanych sprawców. Bilans tego wandalizmu jest następujący:
- brak schodów bezpośrednio prowadzących do pomostu kajakowego, wykręcone i powyrywane stopnie
- wykręcone oparcia do ławek przy rzece i pod wiatą

Jak tak dalej pójdzie, to w najbliższym czasie mieszkańcy i turyści nie zdążą skorzystać z tej inwestycji.

Proszę i apeluję do osób, które są świadkami niszczenia i kradzieży naszego wspólnego dobra, bądź mają informacje na temat podobnych aktów wandalizmu o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty.

Nie możemy być obojętni na tego typu zachowania!

Tel: 59 821 33 97, kom 601 727 235

Artur Kalinowski - Wójt Gminy Kołczygłowy