28 listopada 2019

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Zgodnie z komunikatami Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bytowie w związku z nadchodzącym sezonem zimowym 2019/2020, przekazujemy informację do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych o konieczności odśnieżania dachów budynków oraz usuwania sopli, brył nawisów lodowych, które mogą zagrozić bezpieczeństwu, a także o obowiązku przeprowadzenia okresowych kontroli stanu technicznego instalacji obiektów budowlanych oraz przewodów kominowych w celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania obiektu budowlanego. Szczegóły znajdują się w załączonych komunikatach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.