31 maja 2022

Kolejne 10 mln na inwestycje dla Gminy Kołczygłowy

W drugiej edycji Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład Gmina Kołczygłowy otrzymała 10 mln zł z przeznaczeniem na inwestycje w tym:

• na budowę, przebudowę i modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Kołczygłowy 2,5 mln zł.
  • na budowę i przebudowę dróg gminnych na terenie gminy  Kołczygłowy 4 mln zł.
  • na poprawę efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Kołczygłowy 3,5 mln zł

Serdeczne podziękowania dla Pana posła i rzecznika prasowego rządu  Piotra Müllera za godną naśladowania współpracę z samorządowcami, za niepozostawienie bez wsparcia i zrozumienia potrzeby realizacji długo oczekiwanych inwestycji, które sprzyjać będą rozwojowi nie tylko Gminy Kołczygłowy, ale i całego naszego regionu.