2 sierpnia 2017

Jubileusz 70-lecia OSP w Wierszynie

Wójt Gminy Kołczygłowy oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierszynie serdecznie zapraszają na Obchody 70-lecia OSP Wierszyno, które odbędą się 19 sierpnia 2017r. w Wierszynie.

Program uroczystości:

14 45 - Zbiórka pododdziałów przed remizą OSP w Wierszynie
15 00 - Ceremoniał strażacki
15 15 - Odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej z okazji 70-lecia OSP w Wierszynie
15 30 - Przemarsz  na boisko sportowe w Wierszynie
16 00 - Powitanie gości i uczestników przez Wójta Gminy