7 stycznia 2021

INFORMACJA O WYBORZE PARTNERA DO PROJEKTU

Informacja w sprawie wyniku naboru na partnera w celu przygotowania i wspólnej realizacji projektu w ramach Działania 3.1 „Edukacja przedszkolna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Informuję, że w wyniku naboru na partnera w celu przygotowania i wspólnej realizacji projektu w ramach Działania 3.1 „Edukacja przedszkolna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, wybrano Best English – Angielski dla Dzieci Zofia Krawiec z siedzibą w Tuchomiu, ul. Chocimierza 7; 77-133 Tuchomie

Szczegóły w załączeniu (protokół komisji konkursowej)

Do pobrania