27 listopada 2019

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 r. (Wigilia) i w dniu 31 grudnia 2019 r. (Sylwester) Urząd Gminy Kołczygłowy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będzie czynny do godz. 1200.

W dniu 27 grudnia 2019 r. (piątek) Urząd Gminy Kołczygłowy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będzie nieczynny. W dniu tym wszyscy pracownicy skorzystają z przysługującego im urlopu wypoczynkowego, zgodnie ze złożonymi wnioskami urlopowymi.
W nagłych przypadkach – zgłoszenie zgonu dyżur będzie pełnić Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego pod numerem tel. 508 405 570. Za utrudnienia przepraszamy.