22 września 2021

Informacja

W związku z rozpoczętymi robotami budowlanymi w ramach inwestycji „Budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy" współfinansowanej ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg informujemy, iż zgodnie ze sztuką budowlaną i poprawnością techniczno - funkcjonalną trwające obecnie roboty budowlane polegające na budowie kanalizacji deszczowej wymagają głębokich wykopów oraz znacznego zajęcia pasa drogowego, które mocno ograniczają swobodne korzystanie z drogi.

Za powyższe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

W sprawie bieżących utrudnień w korzystaniu z drogi prosimy kontaktować się z kierownikiem budowy - Pan Bartłomiej Jarzembiński tel. 721 718 210

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.