12 września 2019

II spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego

W środę 4 września 2019 roku w Urzędzie Gminy w Kołczygłowach odbyło się drugie spotkanie w ramach Dialogu Terytorialnego Samorządu Województwa Pomorskiego. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zespołu Dialogu Terytorialnego. Przedstawicielami naszej gminy byli Pan Marek Buraczyński - urbanista przygotowujący projekt zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz pracownicy urzędu i przedstawiciele Rady Gminy.

Spotkanie zorganizowane zostało w związku z kolejnym etapem procedury zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, tj. opiniowanie i uzgadnianie projektu przez odpowiednie organy. Podczas spotkania przedstawiony został projekt zmiany studium oraz zweryfikowane zostały wytyczne Samorządu Województwa Pomorskiego, które omawiane były podczas pierwszego spotkania w ramach Dialogu Terytorialnego, tj. 13 marca 2019 roku.