6 czerwca 2018

GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubnie była gospodarzem tegorocznych Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w sobotę 2 czerwca br. na boisku sportowym Łubnie. W zawodach udział wzięły trzy drużyny męskie  z Ochotniczej Straży Pożarnej z Łubna, Wierszyna i Gałąźni Wielkiej. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch konkurencjach tj. sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Nad prawidłowym przebiegiem czuwała komisja sędziowska z Powiatowej Komendy PSP w Bytowie.
Klasyfikacja generalna po przeprowadzonych konkurencjach:

• I miejsce – OSP Łubno
  • II miejsce OSP Wierszyno
  • III miejsce OSP Gałąźnia Wielka.

Uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe  oraz pamiątkowe dyplomy,
Wszystkim jednostkom OSP dziękujemy za przygotowanie drużyn i wzięcie udziału w zawodach.
Zwycięska drużyna OSP w Łubnie reprezentować będzie Gminę Kołczygłowy w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się 30 czerwca 2018 r. na boisku sportowym w Studzienicach.