8 maja 2017

Gminne Obchody Dnia Strażaka

W środę 3 maja 2017 r.  w gminie Kołczygłowy odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka, w których uczestniczyły wszystkie jednostki OSP z terenu  naszej gminy, poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele Parafialnym pw. Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Po zakończeniu mszy jej uczestnicy  przemaszerowali na plac przed Remizą OSP w Kołczygłowach, gdzie odbył się uroczysty apel, podczas którego Wójt Gminy Kołczygłowy oraz zaproszeni goście złożyli strażakom życzenia i podziękowania za ich niebezpieczną społeczną służbę. Gminne obchody Dnia Strażaka zakończył wspólny poczęstunek.