11 maja 2018

Gazyfikacja - punkt infomracyjny

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że w dniach 15-18.05.2018 r. w  godzinach 10:00 – 15:00 w Budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach będą oczekiwać na Państwa pracownicy spółki Blue Line Engineering S.A - odpowiedzialnej za wdrażanie planu gazyfikacji Gminy Kołczygłowy. Udzielą oni Państwu wszelkich informacji, przedstawią formy realizacji, rozwieją wątpliwości oraz wyjaśnią zagadnienia związane z projektem gazyfikacji. Pracownicy służą, jako doradcy we wszelkich sprawach związanych z powyższym projektem.

Kontakt:
e-mail: biurokolczyglowy@bleng.pl
tel. Ewelina Szarejko – 510 299 104
tel. Mariusz Ciecieląg – 509 844 141

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ I KONTAKTU.