23 września 2019

Fundusz Dróg Samorządowych

Gmina Kołczygłowy złożyła w ramach ogłoszonego przez Wojewodę Pomorskiego naboru wniosków z Funduszu Dróg Samorządowych wniosek o dofinansowanie: Budowa publicznych dróg gminnych ul. Słoneczna, ul. Bukowa i ul. Dębowa w miejscowości Kołczygłowy (ul. Słoneczna - 650 mb, ul. Bukowa - 130 mb, ul. Dębowa - 70 mb).

W ramach inwestycji zaprojektowana została nowa ulepszona twarda nawierzchnia asfaltowa o szerokości 5,0 mb, chodniki o szerokości 2,0m wzdłuż każdej z tych dróg oraz odwodnienie dróg w formie kanalizacji deszczowej, studni i wpustów drogowych. Przedsięwzięcie przewiduje także oświetlenie każdej z dróg, w tym 2 oświetlone przejścia dla pieszych.

Rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić do końca br.

Trzymajmy kciuki!