2 września 2019

Emerytura – nowy początek

W dniu 29 sierpnia 2019 roku w Urzędzie Gminy w Kołczygłowach odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Elżbiety Kiełbasa - wieloletniej pracownicy księgowości podatkowej odchodzącej na emeryturę. W uroczystości wzięli udział obecni pracownicy urzędu oraz Wójt Gminy Kołczygłowy, który na ręce Pani Elżbiety złożył podziękowania za trud i zaangażowanie w długoletniej pracy. W imieniu własnym i wszystkich pracowników Wójt życzył Pani Elżbiecie realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.