14 września 2020

Dożynki 2020

Szanowni Rolnicy,

Składam najserdeczniejsze podziękowania , wyrazy szacunku i uznania za Państwa całoroczną , bardzo ciężką  oraz pełną poświęcenia pracę.

Życzę państwu, zdrowia, dużo sił do pracy i szczęścia w rodzinach. Niech uzyskane przez Was plony będą zawsze obfite i niech przynoszą radość oraz satysfakcję.

Kieruję podziękowania księdzu proboszczowi za dziękczynną mszę świętą oraz wszystkim osobom zaangażowanym  w organizację i uczestnictwo w obchodach dożynkowych.

Wszystkiego najlepszego

Wójt Gminy Kołczygłowy