28 września 2021

Dokumentacja projektowa - rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 209

Trwają prace projektowe związane z opracowaniem aktualizacji dokumentacji projektowej dla zadania "Rozbudowa i przebudowa drogi wojewódzkiej nr 209 na odcinku Kołczygłowy – Borzytuchom”.

Poniżej znajdują się aktualne projekty zagospodarowania terenu poszczególnych odcinków drogi zlokalizowanych na terenie Gminy Kołczygłowy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się materiałem.

Dokumentacja w wersji papierowej dostępna jest także w pok. nr 22 w Urzędzie Gminy.

Pytania i uwagi prosimy kierować do:

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku
ul. Mostowa 11a