17 października 2018

Dofinansowanie do termomodernizacji

Wójt Gminy Kołczygłowy oraz Fundacja GlobalECO serdecznie zapraszają mieszkańców zainteresowanych udziałem w projekcie zakładającym dofinansowanie z programu „Czyste powietrze” w wysokości do 90% do termomodernizacji budynków oraz wymiany kotłów – do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym.

Fundacja oferuje pomoc mieszkańcom przy wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, wykonaniu projektów instalacji, przeprowadzeniu audytu energetycznego budynków, odbioru technicznego instalacji, aż po audyt powykonawczy.
Podczas spotkania omówione zostaną wszystkie instalacje, na które możecie Państwo uzyskać dotację.

Spotkanie odbędzie się:
Czwartek, 25.10.2018 r., godzina 17:00 – Gminny Ośrodek Kultury Kołczygłowy