31 marca 2021

Budżet Obywatelski Powiatu Bytowskiego

Rusza pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego Powiatu Bytowskiego na 2022 r. Budżet obywatelski zwany również partycypacyjnym jest demokratycznym procesem, w ramach którego mieszkańcy będą współdecydować o wydatkach publicznych. Oznacza to, że mieszkańcy zgłaszają propozycje zadań do budżetu oraz wybierają najlepsze spośród nich do realizacji w drodze powszechnego głosowania. Propozycje zadań można zgłaszać od 5 kwietnia do 31 maja 2021 r. Do zagospodarowania jest łączna kwota 70.000 zł. Każdy z nas może przedstawić własną propozycję na lepszy Powiat Bytowski. Szczegółowe informacje, zasady, harmonogram oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej www.powiatbytowski.pl w zakładce Pozostałe informacje - Budżet Obywatelski Powiatu Bytowskiego.