24 maja 2019

Aktywne Sołectwo Pomorskie 2019

W dniu 21 maja 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się spotkanie, na którym podpisana została umowa na dofinansowanie w ramach zadania pn.: „Aktywne Sołectwo Pomorskie 2019”. Kwota wsparcia wynosi 10 000,00 zł.

Zadanie polegać będzie na poprawie bezpieczeństwa w Sołectwie Barkocin. Planuje się montaż nowych urządzeń placu zabaw i elementów małej architektury t.j. ławek wypoczynkowych i koszy na śmieci oraz wykonanie wyższego ogrodzenia od strony drogi powiatowej, posesji prywatnej i części drogi gminnej. Przedsięwzięcie zakłada również przeniesienie istniejącego ogrodzenia wzdłuż drogi gminnej w kierunku lasu oraz wykonanie miejsca na ognisko i utwardzenie terenu pod ławko - stoły.