21 maja 2018

Aktywne Kołczygłowy

Aktywne Kołczygłowy zapraszają mieszkańców gminy Kołczygłowy do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych fitness organizowanych w każdy poniedziałek majowy i czerwcowy o godz. 19:30 w sali sportowej w Szkole Podstawowej w Kołczygłowach. Zajęcia prowadzi instruktor fitness Ewelina Dolna. Zajęcia realizowane są w ramach projektu profilaktycznego FIT LADIES mającego na celu działania edukacyjne związane z rozwojem fizycznym i promocją zdrowia oraz aktywnego stylu życia. Program współfinansowany jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki Gminy Kołczygłowy.
Informacji o projekcie udzielają koordynatorki projektu: Magdalena Gierszewska oraz Ewelina Dolna.