11 marca 2021

Akademia zatrudnienia 3

Prywatne Centrum Edukacyjne ,,MARMOŁOWSKI” s.c. zaprasza mieszkańców powiatu lęborskiego, kościerskiego i bytowskiego do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach projektu „Akademia zatrudnienia 3”.

Do projektu zapraszamy osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy, powyżej 30 roku życia. W sumie ze wsparcia skorzysta 145 osób.

TRZECIA REKRUTACJA DO PROJEKTU W DNIACH 15.03.2021- 26.03.2021 r.

W ramach projektu można skorzystać:
• z doradztwa zawodowego;
• szkoleń kończących się egzaminem, które nadają kwalifikacje/kompetencje zawodowe. Podczas szkoleń uczestnikom wypłacimy stypendium szkoleniowe, zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7, materiały szkoleniowe i dydaktyczne, wyżywienie, ubrania robocze;
• maksymalnie sześcio miesięcznych staży przyuczających do zawodu, ze stypendium stażowym  w wysokości 1440,00 zł „na rękę”/m-c i ubezpieczeniem. Podczas staży uczestnikom zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7 oraz ubezpieczenie NNW.

Formy wsparcia, z jakich skorzystają uczestnicy projektu będą dostosowane do ich potrzeb, predyspozycji i oczekiwań.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są w:
- Kościerzynie przy ul. Heykego 28,
- Bytowie przy ul. Zaułek Drozdowy 2.

Dokumenty rekrutacyjne i szczegółowe informacje nt. wsparcia są dostępne na stronie www.marmolowski.pl, profilu firmy na Facebook’u, a także udzielają ich pracownicy w/w biura. Informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem: 530 685 323 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: az@marmolowski.pl oraz klaudia.adamczyk@marmolowski.pl.

Projekt „Akademia zatrudnienia 3” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.