Aktualno軼i

13 listopada 2019

Akademia m這dych 4

Twin Media Sp. z o.o. zaprasza mieszka鎍ów powiatu bytowskiego, l瑿orskiego i ko軼ierskiego do skorzystania ze wsparcia oferowanego w  ramach projektu „Akademia m這dych 4”. W ramach projektu oferujemy doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe i sta瞠 przyuczaj帷e do zawodu. W zwi您ku z powy窺zym zwracamy si z pro軸
o udost瘼nienie powy窺zej informacji osobom, które mog造by by zainteresowane udzia貫m
w projekcie.

W ramach projektu mo積a skorzysta:

• z doradztwa zawodowego;
  • ze szkole ko鎍z帷ych si egzaminem, które nadaj kwalifikacje/kompetencje. Podczas szkole uczestnikom wyp豉cimy stypendium szkoleniowe, zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dzie熤i do lat 7, materia造 szkoleniowe i dydaktyczne, wy篡wienie, ubrania robocze;
  • z nawet 6-cio miesi璚znych sta篡 przyuczaj帷ych do zawodu, ze stypendium sta穎wym
    w wysoko軼i 1033,70 z „na r瘯”/m-c i ubezpieczeniem. Podczas sta篡 uczestnikom zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dzie熤i do lat 7 oraz ubezpieczenie NNW.

Formy wsparcia, z jakich skorzystaj uczestnicy projektu b璠 dostosowane do ich potrzeb, predyspozycji i oczekiwa.

Do projektu zapraszamy osoby bez pracy (bierne zawodowo, niezarejestrowane w PUP) w wieku 18-29 lat z  powiatu bytowskiego, l瑿orskiego i ko軼ierskiego. W sumie ze wsparcia skorzystaj 54 osoby. Celem projektu jest zaktywizowanie  wszystkich osób obj皻ych wsparciem.

Zg這szenia do projektu przyjmowane s w Bytowie przy ul. Zau貫k Drozdowy 2, w L瑿orku w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsi瑿iorczo軼i, ul. Boles豉wa Krzywoustego 1 i w Ko軼ierzynie przy ul. Strzelecka 4 (Szko豉 Bran穎wa).

Dokumenty rekrutacyjne i szczegó這we informacje nt. wsparcia s dost瘼ne na stronie www.twinmedia.pl, profilu firmy na Facebook’u, a tak瞠 udzielaj ich pracownicy w/w biura. Informacje udzielane s tak瞠 telefonicznie pod numerem: 796 000 054.

Do kontaktu zapraszamy osoby bez pracy zainteresowane szkoleniami oraz sta瞠m zawodowym, a tak瞠 pracodawców, którzy poprzez sta przyucz do zawodu swoich przysz造ch pracowników.

Projekt „Akademia m這dych 4” jest wspó貨inansowany przez Uni Europejsk
w ramach Europejskiego Funduszu Spo貫cznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.