A A+ A++ A A A A A

6 lutego 2020

„Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Pomorskie”

Zapraszamy na spotkanie informacyjno- sieciujące, które odbędzie się 7 lutego 2020 roku (piątek) o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w  Kołczygłowach. Spotkanie poświęcone będzie prezentacji założeń Programu oraz zasadom udziału w konkursie „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Pomorskie” na oddolne, regionalne inicjatywy z zakresu edukacji i kultury.

Projekt „Bardzo Młoda Kultura” stawia na budowanie mostów pomiędzy sektorami kultury i edukacji. Poprzez wspólne działania, chce wzmacniać edukację kulturową i integrować lokalną społeczność. Celem Bardzo Młodej Kultury jest także rozwijanie sieci współpracy instytucji, organizacji i osób prywatnych, zajmujących się animacją i edukacją kulturową. Program jest prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury a jego wojewódzkim operatorem jest Instytut Kultury Miejskiej.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia programu, jego harmonogram oraz informacje na temat konkursu na wsparcie finansowe projektów łączących edukację i kulturę. Zaplanowane spotkania będą okazją do wzajemnego poznania i rozpoczęcia dyskusji o możliwościach wykorzystania potencjału podmiotów związanych z edukacją kulturalną w regionie.