11 czerwca 2019

70-Lecie OSP w Gałąźni Wielkiej

W dnia 15 czerwca odbędą się obchody 70-lecia OSP w Gałąźni Wielkiej. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 15.00. Impreza połączona zostanie z festynem rodzinnym, na którym zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych.

Program uroczystości :
14 45  - Zbiórka pododdziałów przed remizą OSP w Gałąźni Wielkiej
15 00  - Odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej z okazji 70-lecia OSP w Gałąźni Wielkiej
15 30  - Przemarsz  na boisko sportowe w Gałąźni Wielkiej
16 00 - Powitanie gości i uczestników przez Wójta Gminy
16 15  - Przedstawienie rysu historycznego jednostki
16 30  - Wręczenie  odznaczeń
16 45  - Wystąpienia okolicznościowe
17 00  - Piknik strażacki – gry, konkursy, pokazy strażackie, animacje dla dzieci
20 00  - Zabawa strażacka